Aşti araç kiralama firmaları

Yazan: 26 Temmuz 2013 Cuma  
Kategori: araç kiralama firmaları

asti-araba-kiralamaAşti araç kiralama firmaları için Diamond rent a car 7 gün 24 saat yanınızdadır. Türkiye nin her noktasından direk seferlerin olduğu Ankara , aynı zamanda da Türkiye nin her noktasına direk seferi olan bir ildir. Hemen hemen tüm otobüs firmalarının ofisinin bulunduğu Aşti de 24 saat hareketlilik devam etmektedir. Firmamızdan Ankara şehirler arası otobüs terminalinde teslim alınmak ya da geri verilmek üzere araç kiralayabilirsiniz. Aşti de araç kiralamak için e doğru adres Diamond araç kiralama servisidir.

esenboğa oto kiralama firmaları

Yazan: 26 Temmuz 2013 Cuma  
Kategori: oto kiralama firmaları

esenboga-oto-kiralama-ankaraEsenboğa oto kiralama Ankara nın ve Türkiye nin uluslar arası havalimanında oldukça yoğun olan bir hizmet koludur. Bir çok firmanın esenboğa havaalanın iç ve dış hatlar bölümünde araç kiralama ofisleri bulunmakta olup bu oto kiralama büroları 24 saat açıktır. Rezervasyonlu ya da rezervasyonsuz her an dilediğiniz süre ile buralardan araç kiralayabilisiniz. Tabii ki Ankara da hizmet veren oto kiralama firmaları sadece havalimanında ofisi bulunan firmalardan ibaret değildir. Şehir merkezinde de ve çeşitli semtlerde bir çok oto kiralama firması da hizmet vermektedir. İnternet üzerinden de ulaşabileceğiniz bu firmalardan Esenboğa havalimanınından teslim almak ya da geri almak üzere Oto kiralama Ankara hizmeti alabilirsiniz. Genelde olağan kanı Esenboğa havalimanında ofisleri bulunan oto kiralama firmalarının , şehir merkezinde yer alan yerel firmalara nazaran biraz daha pahalı olmasıdır. Buna karşılık diğer şehirlerde aracınızı teslim edecekseniz Esenboğa oto kiralama firmalarının bir çok ilde ofisleri bulunduğu için ekstra tek yön teslimat ücreti ödemenize gerek kalmayacaktır. Siz de bir kaç firmadan fiyat teklifi alarak bir kıyaslama yapabilir ve en uygun fiyatı yakalayabilirsiniz. Ankara da hizmet veren oto kiralama firması için örnek olarak Avis, Europcar, Hertz, Budget, Prestij, West gibi firmaları gösterebiliriz. Herkese iyi seyahatler dileriz.

 

keçiören araç kiralama firmaları

Yazan: 26 Temmuz 2013 Cuma  
Kategori: araç kiralama firmaları

kecioren-oto-kiralamaKeçiören araç kiralama firmaları içerisinde en bilinen firma Diamond rent a car dır. Firmamız Ankara geneline hizmet veren kurumsal bir firmadır. Keçiören, Etlik ve civarına da 7/24 ücretsiz araç teslimi hizmeti vermektedir.  Belediyeler, Devlet kurumları ve firmalar için filo kiralama faaliyetinde de bulunan firmamız yerli ve yabancı tüm araç modelleri için uzun dönem kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama şartlarının uygunluğu, çok çeşitli araç seçenekleri ve uygun kiralama fiyatları ile Diamond rent a car Ankara nın en çok tercih edilen firmasıdır.

sincan oto kiralama firmaları

Yazan: 26 Temmuz 2013 Cuma  
Kategori: oto kiralama firmaları

sincan-oto-kiralamaSincan oto kiralama firmaları denilince akla ilk gelen şirket Diamond oto kiralamadır. Sincan ve Etimesgut, Eryaman semtini de içine alacak şekilde Ankara nın merkeze en yakın ve en büyük ilçeleridir. Sincan organize sanayi bölgesinde ve civarında bir çok işletme ve fabrika faaliyet göstermektedir. Uzun dönem operasyonel araç kiralamanın avantajları da düşünüldüğünde bu ilçedeki birçok firma oto kiralama hizmeti almaktadır ya da her daim araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyabilmektedirler. En uygun fiyat garantisi ve geniş araç filomuzdan dolayı farklı seçenekler sunmamız itibari ile firmamızdan güvenle araç kiralayabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Çankaya araç kiralama firmaları

Yazan: 19 Temmuz 2013 Cuma  
Kategori: araç kiralama firmaları

cankaya-oto-kiralama-firmalariÇankaya araç kiralama firmaları genelde Tunalı Hilmi ve Libya caddesi civarında lokasyon olarak konumlanmışlardır. Firmamız Ankara da Çankaya firmaları arasında en çok bilinen ve en eski şirketlerden biridir. Bakanlıklar, T.B.M.M, elçilikler, oteller ve bir çok özel sektör firmalarına ev sahipliği yapan Çankaya da en uygun fiyat garantisi ile şöförlü , şöförsüz araç kiralama, filo kiralama ve havalimanı transfer hizmetlerini şirketimizden alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmet vermektedir.

ümitköy oto kiralama firmaları

Yazan: 13 Temmuz 2013 Cumartesi  
Kategori: oto kiralama firmaları

umitkoy-arac-kiralamaÜmitköy, Çayyolu ile beraber Ankara nın en gözde yerleşim merkezlerinden biridir. Geniş, ferah müstakil ya da rezidans tarzı yaşam alanları ile otopark sorunu olmadan keyifli bir yaşam sürülecek bir bölgedir. Ankara oto kiralama firmalarının tamamı ümitköy ya da çayyolu civarındaki oturduğunuz eve ya da iş yerinize ücretsiz araç teslimi ve geri alımı yapmaktadır. Eskişehir yolu üzerinde olması, İstanbul, Konya ve Samsun çevre yoluna yakınlığı ile rahat bir ulaşımı olan bölgeye firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Araç kiralama fiyatlarımız ve kiralama şartları detayları için bize ulaşabilirsiniz.

rent a car